Studio

Sony EX1       Obrazek - Studio  

V rámci Kabelové televize Jeseník působí i studio, které je využíváno k tvorbě vlastních videopořadů. Namátkou můžeme jmenovat dokumentární film ISF SKI Jeseník ´99, Oslavy 200. výročí narození Vincenze Priessnitze, Pro Archi 2000, Videokroniky Města Jeseník (1997 – 2015) či prezentační pořady Lázně Jeseník (3 jazykové mutace) nebo Business opportunities in Europe with MICOS.

na vrcholech obrázek zapomenuta obrázek nejkrasnejsi obrázek

Komerčně úspěšnými projekty z posledního období jsou prezentační filmy Nejkrásnější místa Jesenicka, Zapomenutá místa Jesenicka a Na vrcholech Jeseníků zabývající se představením zajímavých míst Jesenického kraje. DVD a VHS s těmito filmy si můžete objednat i prostřednictvím emailu. Videoukázky ve formátu WMV (Windows Media Video) si můžete stáhnout zde.

DVCAM kazety dsr11

Studio je vybaveno profesionální technikou DV, HDV a XDCAM technikou a střihovým zařízením založeným na bázi výkonné výpočetní techniky. Toto spojení umožňuje dosahovat co nejlepší kvality obrazu i zvuku na profesionální úrovni (v SD i HD rozlišení). Kromě toho je studio vybaveno technikou na převod videozáznamů do formátu MPEG-2 a vytvoření DVD nebo Blu-ray disků. Pomocí moderních střihových programů lze převádět z/do různých počítačových formátů např. Windows Media Video (WMV), Flash Video (FLV), MPEG1, MPEG2 (MPG), MPEG4 (MP4), QuickTime (MOV), Digital Cinema Package (DCP)…

Hi8 Digital8DVD logominiDV
HDV logoDVCAMDV

XDCAM logo

 

Kabelová televize Jeseník také nabízí přímý přenos kulturních, společenských, sportovních a další akcí (příklad zpracování v sekci Video-Zastupitelstvo). Střih je zajišťován na střihovém pultu s možností připojení 4 video vstupů (kamera, DVD, počítač apod. možnost rozšíření na více video vstupů) a několika audio vstupů. Součástí přenosu může být i živé promítání v místě konání. Po dohodě je možno realizovat živé vysílání na internetu. Záznam je prováděn na různé typy médií (např. DVD, DVCAM, miniDV…). Přesnější technické informace se dozvíte v naší kanceláři.

sony Z1 se500 vx2000

Comments are closed.