Novinky

 

 

22.5.2017 – Do digitální nabídky na frekvenci 370 MHz byl zařazen program Animal Planet.


15.3.2017 – Z analogové nabídky byl vyřazen program MARKÍZA. Na jeho místo byl přesunut program ANIMAL PLANET z kanálu C51. Kanál C51 zůstane neobsazen.

Do digitální nabídky na novou  frekvenci 458 MHz byly zařazeny programy Nova Action HD, Nova Cinema HD a Prima COOL HD.


8.3.2017 – Do digitální programové nabídky byly zařazeny další programy v HD kvalitě. Jedná se o programy ČT2 HD, ČT :D/art HD a ČT24 HD. Naladit je můžete na frekvenci 314 MHz. Vzhledem k tomu, že byla současně provedena technická úprava na frekvenci 346 MHz, na které vysíláme programy ČT1 HD a ČT Sport HD, může se stát, že u Vašeho televizního přijímače dojde k výpadku zvuku nebo obrazu u těchto dvou programů. Pro jejich další příjem postačí znovu tyto programy naladit.


1.3.2017 – Z programové nabídky byl dočasně vyřazen program Nova Action HD. V nabídce dále zůstává pouze program Nova Action v SD kvalitě.


22. 2. 2016 Během následujících dnů dojde k výraznějším změnám v programových nabídkách (omezené, základní), více informací najdete v sekci Služby KT- Digitální nabídka.


LÉTO 2015 V nabídce digitální set-top-boxů je nyní AB-COM CryptoBox 650HDC se slevou pro zákazníky KT.

Jedná se o kombinaci digitálního HD kabelového přijímače a multimediálního přehrávače v plném rozlišení Full HD 1080p.

Procesor Dual Core 600Mhz, RJ45 LAN, HDMI OUT 2x, USB 2.0 (přední, zadní), PVR funkce (nahrává HD i SD programy na USB disk), časové nahrávání, Timeshifting, EPG, přehrávání DivX, Xvid, MPEG4 (H.264) i v HD, FLV, MPEG2, prohlížení fotografií, přehrávání hudby ve formátu MP3, streaming živého vysílání na Android nebo Apple zařízení, X-tras panel s množstvím funkcí, Hry, FTP Downloader, Předpověď počasí, RSS, Kurzový lístek a další aplikace, FTP Downloader pro zálohu, obnovu a přenos souboru z USB na FTP nebo FTP na USB….Více informací v sekci Set-top-boxy -> HD


15. 7. 2015 Nově slovenské programy obsahují i originální zvukové znění označené jako V.O. Pokud se Vám při přepnutí těchto programů místo slovenštiny nastavuje originální zvuk, je potřeba v nastavení televizního přijímače změnit sekundární zvuk (v základním nastavení nastaven jako angličtina nebo čeština). Primární zvuk by měl být stále zůstat nastaven na češtinu.

Příklad dočasné změny zvuku na TV značky Samsung (nastavení se liší podle výrobce a typu přijímače) přes tlačítko TOOLS na dálkovém ovladači.

Příklad změny nastavení sekundárního jazyku (V.O. na Slovenštinu) přes tlačítko MENU na TV značky Samsung.

Změnu nastavení primárního (češtiny) a sekundárního zvuku (slovenštiny) naleznete v návodu ke svému televiznímu přijímači.


30. 10. 2013 Nabízíme k prodeji dárkové poukazy v hodnotě: 300Kč, 500Kč, 1 000Kč a 1 500Kč. Dárkové poukazy můžete použít na úhradu aktivačního poplatku kabelové televize, úhradu poplatků za dodávku signálu kabelové televize nebo na zakoupení set-top-boxu.

dar_poukaz


14. 1. 2013 V kanceláři KT Jeseník jsou k dispozici nové typy set-top-boxů DVB-C pro příjem digitální programové nabídky. Více v sekci Služby Kabelové televize – Set-top-boxy


 

Comments are closed.